#1 Magyarország egyik vezető keresőmarketing és digitális ügynökségeként a következő új csapattagunkat keressük

Pénzügyes 6 órában

Fontos, hogy van egy teljes állású pénzügyesünk, a pozíció az ő munkáját egészítené ki és lefedné a kibővülő feladatok!

Milyen feltételeknek kell megfelelned?

  • Kisvállalati pénzügyes tapasztalat: Dolgoztál már – akár több helyen is – legalább 3 évig pénzügyes területen? Nem ijedsz meg az új kihívásoktól? Szereted, ha rendben megy minden? Akkor itt a helyed!
  • Jóban van az excellel és otthonosan mozogsz az alap függvények területén is? Nem ijedsz meg egy angol nyelvű dokumentumtól?  Magabiztosan kommunikálsz egy külföldi partnerrel is?
  • Talpraesett és határozott személyiség vagy, aki emellett jó csapatjátékos is?
  • Előnyt jelent: van HR-es tapasztalatod

Mik lesznek a feladataid?

  • Általános pénzügyes feladatok: könyvelővel kapcsolattartás; pénzügyi elszámolások készítése és küldése; számlázás, banki utalás; pénzügyi kimutatások készítése; kintlévőség kezelése.
  • HR-es alap feladatok: munkaszerződések készítése; munkavállalók be- és kiléptetése; kapcsolattartás diákszövetkezetekkel; üzemorvosi vizsgálat menedzselése; szabadságok nyilvántartása; munkaidő nyilvántartások kezelése; bérszámfejtés ellenőrzése.

Milyen formában alkalmazunk?

  • bejelentett, napi 6 órás munkaidőben, nyitottak vagyunk a héten belüli elosztására ennek

Mi az, amit kapsz cserébe?

  • Fix bér üzletileg stabil cégnél, félévente bónusz és béremelés az elégedettség alapján
  • Összetartó, barátságos csapat, akikkel jó együttdolgozni

Ismerj meg minket….

Sokféle személyiség, sokféle mentalitással találkozhatsz nálunk, nézd meg a Csapat oldalunkat és a Karrier lehetőségek oldalt!

HD marketing és Star Network csapatkép - 2018 december

Reméljük, hogy sikerült felkeltenünk az érdeklődésed!

Ha velünk akarsz dolgozni, akkor küld el nekünk önéletrajzod a job(kukac)hdmarketing.hu címre április 20-ig és találkozzunk személyesen.