Az ország egyik vezető performance ügynökségét és legnagyobb influencer hálózatával rendelkező cégcsoportja keresi új tagját:

Recepciós – irodafelelős

Milyen feltételeknek kell megfelelned?

  • Recepciós vagy irodavezető tapasztalat: Dolgoztál már legalább 1 évig valamelyik területen? Nem ijedsz meg az új kihívásoktól? Szeretsz felelős lenni egy egész csapat “jólétéért”? Akkor itt a helyed!
  • Van tapasztalatod események, csapatépítők vagy rendezvények szervezésében? A munkád fontos része lesz, hogy az irodán kívüli helyszíneken is szuper hangulat uralkodjon!
  • Előnyt jelent: ha van HR munkatapasztalatod. Nem HR-st keresünk, hanem egy proaktív csapattagot, aki szívesen tesz azért, hogy a munkatársak jól érezzék magukat.

Mik lesznek a feladataid?

  • Általános recepciós feladatok ellátása: ügyfelek fogadása; italok szervírozása; tárgyaló előkészítése és rendrakása.
  • Iroda rendben tartása – dekorálása: a közel 400 nm irodaterület rendben tartása; szezonális és ünnepi dekorációk elhelyezése; takarítási feladatok NEM (külön takarítónő heti többször teljesíti ezt).
  • HR-hez kapcsolódó háttér feladatok: állásra jelentkezők értesítése; állásinterjúk szervezése; új emberek irodai körbevezetése és gyakorlati információk megosztása; személyes és céges születésnapok menedzselése.
  • Csapatépítők szervezése és menedzselése: évente 2-szer nagyobb elvonulós, azon kívül havi gyakorisággal kisebb irodai csapatépítők teljes körű szervezése.

Milyen formában alkalmazunk?

  • 8 órás munkaidőben, ami a gyakorlatban 8:30-17:00 közötti munkavégzést jelent, 30 perces ebédszünettel
  • Kezdés: azonnal betölthető a pozíció

Mi az, amit kapsz cserébe?

  • Fix bejelentett bér, kezdő bruttó 320-340.000 Ft
  • Félévente bónusz és béremelés az elégedettség alapján
  • Összetartó, barátságos csapat, akikkel jó együtt dolgozni 🙂

Ismerj meg minket….

Sokféle személyiség, sokféle mentalitással találkozhatsz nálunk, nézd meg a Csapat oldalunkat és a Karrier lehetőségek oldalt!

hdmarketing-csapatkep-2018-december

Reméljük, hogy sikerült felkeltenünk az érdeklődésed!

Ha velünk akarsz dolgozni, akkor küld el nekünk önéletrajzod a job(kukac)hdmarketing.hu címre és találkozzunk személyesen.