Az ország egyik vezető performance ügynökségét és legnagyobb influencer hálózatával rendelkező cégcsoportja keresi új tagját:

Recepciós (részmunkaidős)

Milyen feltételeknek kell megfelelned?

  • Tudsz vállalni heti fix két teljes napot és esetleg még azon kívül is van időd? Akkor már (félig) nyert ügyed van 🙂
  • Recepciós tapasztalat: Dolgoztál már legalább 0,5 évig ilyen területen? Nem ijedsz meg az új kihívásoktól? Szeretsz (részben) felelős lenni egy egész csapat “jólétéért”? Akkor itt a helyed!
  • Extraként értékeljük, ha van tapasztalatod események, csapatépítők vagy rendezvények szervezésében. A munkád egy része lehet, hogy az irodán belüli és esetleg kívüli  (évente 2szer) helyszíneken is szuper hangulat uralkodjon!

Mik lesznek a feladataid?

  • Általános recepciós feladatok ellátása: ügyfelek fogadása; italok szervírozása; tárgyaló előkészítése és rendrakása.
  • Iroda rendben tartása – dekorálása: a közel 400 nm irodaterület rendben tartása; szezonális és ünnepi dekorációk elhelyezése; takarítási feladatok NEM (külön takarítók napi szinten teljesítik ezt).
  • Esetleg további adminisztrációs feladatok elvégzése, mint irodai masszázs szervezése-menedzselése; diákok időnyilvántartásának rendszerezése; postai anyagok elvitele; futárok rendelése.
  • Csapatépítők kivitelezése: évente 2-szer nagyobb elvonulós, azon kívül havi gyakorisággal kisebb irodai csapatépítőkre szükséges dolgok beszerzése, dekorálás, előkészület.

Milyen formában alkalmazunk?

  • Első időszakban heti fix 2 teljes nap (8:30-17:00, 30 perc ebédszünettel), plusz ezen felül a belső rendezvényekre alkalmanként még félnapokra.
  • Kezdés: azonnal betölthető a pozíció

Mi az, amit kapsz cserébe?

  • Óradíj alapú elszámolás, kezdő nettó 1.500 Ft/óra díjon.
  • Folyamatos támogatás az irodavezetőtől
  • Összetartó, barátságos csapat, akikkel jó együtt dolgozni 🙂

Ismerj meg minket….

Sokféle személyiség, sokféle mentalitással találkozhatsz nálunk, nézd meg a Csapat oldalunkat és a Karrier lehetőségek oldalt!

CSapatkép 2022.02.16.

Reméljük, hogy sikerült felkeltenünk az érdeklődésed!

Ha velünk akarsz dolgozni, akkor küld el nekünk önéletrajzod a job(kukac)hdmarketing.hu címre és találkozzunk személyesen.